Portekizce Tercüme

Turistik amaçlar ile sıklıkla ziyaret edilen ülkeler arasında yer alan Portekiz’de, kendine ait bir dil olan Portekizce konuşulur. Ziyaret amacı ister turistik ister iş olsun, ülkenin temel dilini içeren çeviri ihtiyaçları ortaya çıkar. Tercüme Büromuz aracılığında sizlerle buluşturulan Portekizce tercüme hizmetleri, bu noktada sizlerledir. Hem küçük hem de büyük çaplı Portekizce çeviri projelerinde, alanında uzman tercümanlarımız ile çalışabilirsiniz. Küçük çaplı Portekizce tercümelerde kısa sürede tamamlanan çevirilerin ve hızlı teslim tarihlerinin rahatlığından faydalanabilirsiniz. Büyük çaplı projelerde ise, titizlikle yürütülen çalışma sürecinden faydalanabilir, müşterilerin bilgilendirilerek ilerlendiği hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Çeviri projelerinizin sürekli olarak hangi noktada olduğuna ulaşabilirsiniz. Genellikle şirket ve kurumlara sunulan büyük çaplı çeviri projelerinde de aynı dikkat ve hızlı çalışma süreci ile Portekizce tercümeler tamamlanır.

Portekizce Çeviri Bürosu

Şirket ve çeşitli kurumlar için tamamlanan Portekizce çeviri hizmetlerimizin büyük bir çoğunluğu, ülkemizle olan ticari ilişkilerin gelişmesine yardımcı olur. Uluslararası ticaret için gerekli iletişimin sağlanması, evrakların çevrilmesi ve izin belgelerinin tercümelerinin tamamlanması için sizlere hizmetlerimizi sunarız.

Portekiz’i eğitim amaçları ile ziyaret eden bireylerin sayısı da oldukça fazladır. Akademik amaçlar için yapılan ziyaretlerde ihtiyaç duyulabilen diplomalar, öğrenci belgeleri, makale ve tezlerin çevirileri tarafımızdan tamamlanır. Öğrenci belgesi ve diploma gibi resmî belgelerin Portekiz’de de geçerlilik kazanması için gerekli onaylar belge üzerine eklenir. Böylelikle eğitim amacıyla giden öğrencilerin başvuru ve ülkeye geçiş sürecinde karşılaşabilecekleri tüm sorunlar engellenmiş olur. Hem öğrenci belgelerinin çevirileri hem de bu belgeler için gerekli onaylar, tek bir işlem süreci ile sizlere sunulur.

Portekizce Tercüme Bürosu

Türkçeden Portekizceye yapılan çeviriler, sunduğumuz hizmetlerin büyük bir çoğunluğunu oluşturuyor olsa da Portekiz’den Türkçeye çeviri hizmetlerini de sizlerle buluştururuz. Diller arası yapılan bu çevirinin yönü, hizmet fiyatlarında ufak değişikliklerin görülmesine neden olabilir. Tercüme bürosu tarafından sizlerle buluşturulan tüm hizmet kapsamlarının ortak noktası ise, yüksek kalite standartlarıdır. Bu yüksek kalitede, Portekizceden veya Portekizceye çeviriler tamamlandığında yapılan kontroller ile sağlanır. Kontroller sırasında, tercümelerin son düzenlemeleri tamamlanır ve müşterilere sunulan belgelerin kalite standartları istenilen noktaya çekilmiş olur.

Türkçe Portekizce Çeviri

Portekiz’e giriş sırasında ihtiyaç duyulabilen pasaport, vize evrakları, sabıka kayıtları ve sağlık raporları gibi her türden belgenin çevirisi tarafımızdan tamamlanabilir. Portekizce tercüme hizmetlerinin çok çeşitli belge içeriklerine yapılması, her müşterinin ihtiyaç duyduğu hizmete Büromuz aracılığı ile ulaşmasını mümkün kılar. Portekizce tercümeler tamamlandıktan sonra, noter onayı ve apostil gibi gerekli unsurlar da belgelere eklenebilir. Yeminli tercümanların imzaları, Portekizce tercümelere eklenerek çeviri doğruluğu teyit edilir. Tüm bu hizmet kapsamları ve çok daha fazlası, kısa bir çalışma süreci sonunda müşteriler ile buluşturulur. Ek hizmetlerimiz ve Portekizce çevirideki çalışma sürecimiz hakkında aklınıza takılan sorular için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Call Now ButtonHemen Arayın