İsveççe Tercüme

Finansal, medikal ve hukuki alanlarda çeviri hizmetlerine ihtiyaç duyulan dillerden birisi, İsveççedir. Ülkemizde bu dilde uzmanlaşmış tercüman sayısı az olduğundan profesyonel çevirmen desteğine ulaşmak zorlu bir görev gibi görünebilir. Büro kapsamında sizlerle buluşturduğumuz profesyonel İsveççe tercüme hizmetleri, bu zorluğu ortadan kaldırır. Dünya çapında ismini duyurmuş bir ülkenin ana dilinden istediğiniz dile çeviri hizmetleri gerçekleştirilir. Ekonomik alanlar, işler ve resmî belgeler, bu dilden yapılan çevirilerin büyük bir kısmını oluşturur. Bu tercümeler, genellikle resmi mecralara sunulduğundan, üzerinde çeşitli belge onaylarının bulunması gerekir. Tarafımızdan sizlere sunulan İsveççe tercüme hizmetleri kapsamında bu belge onayları da sağlanır. Böylelikle belge onaylarını tercümesi tamamlanmış İsveççe çevirilere eklemek için uğraşmanız gerekmez.

İsveççe Çeviri Bürosu

Tercümesi tamamlanmış projeler, müşterilere sunulmadan önce İsveççe tercüme alanında uzmanlaşmış başka tercümanlar tarafından kontrollerden geçirilir. Proofreading olarak da adlandırılan kontrol aşaması, İsveççe çevirilerin yüksek kalitesinin korunmasını sağlayan çalışma adımıdır. İsveççe tercümeler, bu dili anadili gibi bilen uzman çevirmenler tarafından gerçekleştirilir. Uygun dilde uzmanlaşmış çevirmenin yanı sıra, doğru belge içeriği alanında uzmanlıklara sahip tercümanların seçimine de özen gösterilir. Çevirisi yapılacak belgelerin içerikleri geniş bir yelpazede geldiğinden bu uzmanlıklar da aynı şekilde çeşitlidir. Medikal, hukuki, finansal, mühendislik, akademik, sözleşmeler, kimlik belgeleri gibi farklı içerikleri bulunan projeler, Büro kapsamında yürütülür.  Büro kapsamında yürütülen bu projelerde uygun tercümanların çalışması gerçekleştirilerek ideal sonuçlar elde edilir.

İsveççe Tercüme Bürosu

İsveççe tercüme hizmetleri ile ilgili aklınıza takılan her türlü soru için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Çevirisi yapılacak belge ile yapmanız gereken işlemleri belirttiğinizde, Büro kapsamında nasıl bir çalışma süreci yürütülmesi gerektiğine karar verilir. Müşteri ve proje gizliliği korunarak İsveççe çeviriler tamamlanır. Hizmet ücretleri belirlenirken kararlaştırılmış teslim tarihinde hazır olan, çevirisi tamamlanmış ve kontrolleri yapılmış tercümelerinizi teslim alabilirsiniz.

Kısa ve uzun çaplı çeviri projeleri için izlediğimiz çalışma süreçlerinde küçük farklılıklar bulunur. Kısa çaplı projelerde, teslim tarihi yakın bir zaman olarak belirlendiğinden müşterilere bilgilendirici iletiler yapılmaz. Ancak uzun çaplı projelerde, çevirinin hangi noktasında olunduğu, projenin ne kadar ilerlediği gibi ayrıntılar bilgilendirici mesajlar olarak iletilir. Böylelikle müşteriler, İsveççe çeviri hizmetlerinde konforlu bir süreç yaşar.

Türkçe İsveççe Çeviri

Türkiye’den İsviçre’ye gidilirken vizelerin ve Konsolosluğa sunulması gereken belgelerin çevirilerinin tamamlanması gerekir. Bu çevirilerin tamamlanması, resmi makamlarda yapılan işlemler için yeterli değildir. İsviçre’deki kurumlar tarafından yasal geçerlilik kazanması, noter onaylı ve apostil onaylı tercümeler ile mümkündür. Çevirisi yapılmış her sayfanın bu belge onaylarına sahip olması, İsviçre’de yasal geçerlilik kazanmasını sağlar. Büro kapsamında sunulan çevirilerden faydalanarak konforlu bir hizmet süreci ve onayları tamamlanmış tercümeler elde edebilirsiniz. Bu onaylara sahip İsveççe tercümelerde yapılan ücretlendirmeler hakkında daha fazla bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Call Now ButtonHemen Arayın